top of page
Главная первое фото.jpg
dance studio in tallinn

POSTITANTS
HIGH HEELS
MASSAAŽ

Be radiant in your feminine flow

ME USUME, ET TANTS VÕIB INSPIREERIDA 
TRANSFORMATSIOONI 
IGAL AJAL, IGAS KOHAS.

Vii oma treeningrutiin uutesse kõrgustesse.

 

DEESSE Stuudio – koht, kus avastate oma sisemise naiselikkuse ja parandate üldise heaolu.

TRENNID

Postitants kõrgete kontsakingadega. 

 

Pole Exoticu eesmärk on näidata kauneid kehajooni, luua sujuvaid üleminekuid ja esteetiliselt meeldivaid liigutusi, mis nõuavad jõudu, kuid näevad välja hästi lihtsad ja pingevabad. 

Riietus: see on Sinu võimalus särada! Seksikate riiete kandmine muudab Sind enesekindlamaks ja naiselikumaks. Ja muidugi ära unusta kõige tähtsamat - postitantsu kingi! Kuid alustada saab ka sokkides. Põlvekaitsmed on rangelt soovituslikud.

 

POLE EXOTIC

Pole Fitness tunnis õpid akrobaatilisi liigutusi postil. See on sport, mis aitab saada tugevaks ja koordineerituks. See treenib Sinu ülakeha ning muudab lihased ja luud tugevamaks.

Lahe on see, et postitrennidega tegelevatel inimestel on sageli sile nahk ilma punnide/tselluliidita.

 

Riietus: top & lühikesed püksid. Lühikesed püksid on kõige praktilisem riietus Pole Fitnessi jaoks. Jalad ja käed võiks olla täielikult avatud, et võimaldada maksimaalset nahakontakti postiga.

POLE FITNESS

Tantsustiil, mis ühendab striptantsu põhitõed akrobaatiliste liigutustega põrandal. Tulemuseks on sensuaalne koreograafia.

 

Strip / Frame Up koreograafia võib olenevalt esineja stiilist olla nii kiire kui ka aeglane. Iga tants ei ole lihtsalt liigutuste kombinatsioon, vaid lugu, mis võib olla mida iganes Sa soovid. Seda stiili tantsitakse peamiselt põrandal.


Riietus: omal valikul, kuid hea kui kaasas on kontsakingad ja põlvekaitsmed. Alustada saab ka sokkides.

STRIP / FRAME UP

Pole Art illustreetib naiselikke, sujuvaid ja tihti ka ekspresiivseid tantsuliigutusi postiga. 

Antud stiil erineb traditsioonilisest postitantsust, hõlmates endas loomingulisi ja kunstilisi liigutusi, keerutusi ja poose, mis rõhutavad tantsija tugevust, paindlikkust ja graatsilisust.

 

Riietus: top, lühikesed püksid ja sokid. 

POLE ART

High Heels tunnis seame rõhku eelkõige naiselikkusele ning enesekindlusele.

 

Kõrgetel kontsadel tantsimine on midagi enamat kui lihtsalt koreograafia – see on kunst, mis illustreerib naiselikku jõudu ja elegantsi. Sinu kõndimisstiil muutub elegantsemaks, samal ajal kui tantsuliigutused muutuvad sujuvamaks ja täpsemaks. 

Riietus: vaba valik, aga hea, kui kaasas on kontsakingad ja põlvekaitsmed. Alustada saab ka sokkides.

HIGH HEELS

Täiuslik 60-minutiline venitustrenn, mis keskendub lihaste lõdvendamisele, nende painduvuse parandamisele ja vastupidavuse suurendamisele.

Eesmärk: parandada kogu keha painduvust ja aidata kaasa Sinu tulemuslikkusele tantsutreeningutel.

Riietus: mugavad riided, kuid mitte liiga lohvakad. Ideaalis peaksid kehajooned olema nähtavad. Kanda võib retuuse, biker-pükse või lühikesi pükse topi või T-särgiga. Ja ära unusta sokke.

VENITUS

Ergutavad Zumba-trennid aitavad kogeda spordimaailma lõbusamalt kui kunagi varem! Süüta oma kirg tantsu vastu, vormides samal ajal oma keha. Meie instruktor Betty juhendab Sind nakatavate rütmide ja energiliste harjutuste maailma.

Liitu Zumba revolutsiooniga ja koge treeningut, mis tundub nagu pidu - kus iga liigutus viib Sind lähemale tervemale ja õnnelikumale sinule!

Riietus: spordiriided & tossud.

UUS! ZUMBA

Muutke oma keha ja looge ilusa vormi! Energiline treening asjatundliku juhendamisega. Ole valmis tundma end tugevana, enesekindlana ja vapustavana.

Abs & Butt on äärmiselt oluline treening nii naistele kui ka meestele, sest see aitab teil saavutada unistuste keha ja parandab üldist tervislikku seisundit!

Riietus: spordiriided & tossud.

ABS & BUTT

Ergutavad Zumba-trennid aitavad kogeda spordimaailma lõbusamalt kui kunagi varem! Süüta oma kirg tantsu vastu, vormides samal ajal oma keha. Meie instruktor Betty juhendab Sind nakatavate rütmide ja energiliste harjutuste maailma.

Liitu Zumba revolutsiooniga ja koge treeningut, mis tundub nagu pidu - kus iga liigutus viib Sind lähemale tervemale ja õnnelikumale sinule!

Riietus: spordiriided & tossud.

FULL BODY

LISATEENUSED

Vähendab stressi · Leevendab valu · Parandab vereringet · Parandab meeleolu · Tugevdab immuunsüsteemi

MASSAAŽ - 40€

 Postitrenn on suurepärane võimalus teie lapsele kasvatada jõudu, paindlikkust, parandada koordinatsiooni ja enesekindlust

LASTE TREENINGUD

Personaaltreeningul treener keskendub ainult teile: motiveerib ja toetab teid teie teekonnal kiirematele tulemustele.

PERSONAALTRENN - 45

Vähendab valu · Pakub tuge · Parandab vereringet · Ravib vigastusi · Parandab treeningtulemusi 

TEIPIMINE - 15-25

Põhjalik analüüs teie füüsilisest tasemest, tervise- ja tantsueesmärkidest. Personaalse treeningprogrammi koostamine.

KONSULTATSIOON - 30€

Joo prosecco't, tantsi kontsakingades ja jäädvusta mälestusi! Pakett sisaldab kihisevat jooki, põnevat postitantsu treeningsessiooni ja videot/fotosid.

TÜDRUKUTEÕHTU – 195

Valmistuge tähtsaks päevaks meie pulmatantsu kursusega! 10 trenni jooksul omandate pulmatantsu kunsti personaalse juhendajaga. 

PULMATANTS - 400

MEESKOND

Kogenud Pole Exotic juhendaja. Julia on tegelenud tantsuga üle 25a. ning juhendanud teisi üle 10a. Ta on osalenud esinemistel, võistlustel ja ka olnud žuriis postitantsu võistlustel.
 

Lisaks tantsimisele on Julia alustav seksuoloog, kes oskab anda väärtuslikku nõu seksuaalsuse mõjust heaolule tervema ja õnnelikuma elu nimel. 


Tema eesmärk on tutvustada teile maagilist tantsumaailma, tõsta enesekindlust ja läbi selle parandada elukvaliteeti.

JULIA

Pole Exotic│Strip│Sretching

Liza on tegelenud Pole Fitnessiga üle 15 aasta ja õpetanud teisi üle 5 aasta. Lahe on see, et ta on osalenud ka esinemistel ja võistlustel. Tema saavutused inspireerivad meie õpilasi kõrgele sihile. Liza omab väärtuslikke teadmisi postimaailmast ja ta jagab neid alati hea meelega! 

Liza on ka professionaalne massaažiterapeut. Temaga koos õpite põnevaid trikke postil ning samal ajal saate nooremaks ja energilisemaks.

LIZA GARDEN

Pole Fitness│Stretching│Massaaž

Professionaalne koreograaf – oma ala tõeline meister! Tema õpetamismeetod võimaldab õpilastel mitte ainult omandada tehnilisi oskusi, vaid ka tunda oma unikaalsust tantsupõrandal.

Kombineerides erialase hariduse, tantsukogemuse ja sensuaalsuse, loob Liza õhkkonna, milles igaüks saab oma potentsiaali täielikult realiseerida.

LIZA PLUM

High Heels | Strip | Stretching

Pole Exoticu ja Stretchingu juhendaja. Eluaegse tantsija Arina teekond sai alguse 3-aastaselt, uurides žanre alates ballisaalist ja iluuisutamisest kuni võimlemise ja estraaditantsuni.

 

Nii mitmekülgse kogemusega toob ta igasse trenni ainulaadse segu graatsilisusest, rütmist ja entusiasmist.

ARINA

Pole Exotic│Strip / Frame up│Stretching

​Pole Exoticu and Stretchingu juhendaja - andekas ja inspireeriv Lera Teino! Lera on professionaalse iluvõimlemisega tegelenud lapsepõlvest saati ja juhendanud teisi juba üle 3 aasta. 

Täielik nauding treeningust ja uued tantsuoskused on garanteeritud!

LERA

Pole Exotic | Stretching

Kristin ei ole mitte ainult suurepärane tantsija, vaid ka andekas laulja, kes sai kuulsaks oma osalemisega Eesti Laulul.

Kristin tutvustab teile postitantsu maailma, kus ei kasutata kontsakingi vaid tantsitakse paljujalu. Pole Art illustreetib naiselikke, sujuvaid ja tihti ka ekspresiivseid tantsuliigutusi postiga. Antud stiil erineb traditsioonilisest postitantsust, hõlmates endas loomingulisi liigutusi, mis rõhutavad tantsija tugevust ja graatsilisust.

KRISTIN

Pole Art

Tutvuge Bettyga, meie Lätist pärit fitnessieksperdi ja toitumisnõustajaga. Betty tegeleb tantsu, fitnessi ja joogaga ning ta on väga õnnelik, et saab olla osa meie stuudiost, kus ta saab teha seda, mida ta armastab, ja samal ajal aidata teisi.
 

Betty on oma alla tõeline ajsatundja, kellega koos trenni tegemine muutub lõbusaks ja lihtsaks. Liitu Bettyga meie stuudios energilisteks ja nauditavaks treeninguteks!

BETTY

Fitness│Yoga

Tutvuge Siretiga, meie Pole Fitness ja Pole Exotic juhendajaga. Siret töötab füsioterapeudina ning on spetsialiseerunud inimkeha mõistmisele. Muuhulgas annab ta loenguid kehahoiakust ja selle tähtsusest, õpetades, kuidas liikumisega saab parandada oma tervist.

 

Tema tõeline kirg on aga postitants, kus ta leiab rõõmu ja rahulolu. Liitu Siretiga dünaamilistel postitantsu treeningtundidel, kus tema positiivsus ja armastus tantsu vastu ei jäta kedagi ükskõikseks.

SIRET

Pole Fitness│Pole Exotic

Alisia on loonud kaubamärgi DEESSE 2021. aasta alguses ja sellest hetkest alates on ta igapäevaselt teinud tööd selle maine loomise ja brändi kasvatamise nimel.

 

Selle tulemusena kujunes Deesse usaldusväärseks ja kliendile orienteeritud brändiks ning seda armastavad paljud inimesed nii Eestis kui ka naaberriikides. Kõik sai alguse tantsurõivaste ja -jalatsite poest, kuid tänu tugevale meeskonnale suutis Alisia sellest kaugemale minna. 

ALISIA

Tegevjuht & kaasasutaja

Harjutage meiega

yoga

High Heels

Pole Fitness

yoga class

Massaaž

Vähendab stressi · Leevendab valu · Parandab vereringet · Parandab meeleolu · Tugevdab immuunsüsteemi
massage
IMG_0642.JPG

​​DEESSE STYLE

Vii oma trenniriietus uuele tasemele meie tantsuriiete ja - kingadega

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA ÜTLEVAD

strip / frame up

Tatjana, 29

Поскорее бы уже настало воскресенье, чтобы снова пойти на танцы!

Kaisa, 33

Mulle meeldis väga! Suur-suur tänu tänase treeningu eest, ei jõua ära oodata järgmist.

Teele, 25

Nii äge! Soovin jätkata Pole Exotic tundidega!

Nadežda, 41

Очень теплая и дружная атмосфера на тренировке. Не было стеснения и зажатости, о которых я переживала перед тем как прийти. В общем все оказалось лучше, чем я думала!

KINNISED KURSUSED

Tase: algajad

Pole Exotic│Pole Fitness│Strip
 

⭐️ Iga kursus kestab 1 kuu ja sisaldab 6 tundi praktikat

⭐️ Kinnised grupid, samad inimesed sama tasemega

⭐️ Põhielementide ja -liigutuste õppimine

⭐️ Detailne selgitus lihtsas keeles

⭐️ Paindlikkuse ja koordinatsiooni arendamine

⭐️ Muusikalise kuulmise arendamine 

⭐️ Individuaalne lähenemine


Hind: 75€ / inimene

Liitu DEESSE Studio äpiga

Lae alla äpp ja liitu "DEESSE Studio"-ga, et hallata oma broneeringuid ning olla kursis viimaste uudistega.

dance studio app

€100

Flamingo-808N

€125

Black CLASSIC Suede High Heels

€135

Flamingo-1020FS

€45

Classic knee pads – Black Fire

€85

Seamless Catsuit Black Panther

€78

Push-up Mesh Leggings
bottom of page