top of page
О нас 1.jpg
dance studio

MEIST

About us

Täiesti uus, ruumikas ja eriline tantsu- ja massaažistuudio asub Tallinnas Mustamäel.

 

230 m², 2 tantsusaali, duširuumidega riietusruum, ootesaal, tantsutarvikute pood, massaažituba ja imeline sisemine õhkkond! 

 

Meie missiooniks on aidata inimestel elada tervislikku ja aktiivset elustiili, parandada nende heaolutunnet ja kehahoiakut, arendada naiselikkust ning hoolitseda nii vaimse kui ka füüsilise tervise eest. 

MEIST

Tutvu meeskonnaga

Julia

Pole Exotic│Strip│Stretching

Tutvuge Juliaga - meie kogenud Pole Exotic juhendajaga. Julia on tegelenud tantsuga üle 25 aasta ning juhendanud teisi üle 10 aasta. Ta on osalenud esinemistel, võistlustel ja ka olnud žuriis postitantsu võistlustel.

 

Lisaks tantsimisele on Julia alustav seksuoloog, kes oskab anda väärtuslikku nõu seksuaalsuse mõjust heaolule tervema ja õnnelikuma elu nimel. Muulgas oskab ta suurepäraselt tõsta teie enesekindlust ja tuua esile naiselikkust.

 

Tema eesmärk on tutvustada teile maagilist tantsumaailma, tõsta enesekindlust ja läbi selle parandada elukvaliteeti.

Liza Garden

Pole Fitness│Stretching│Massaaž

Saage tuttavaks meie Pole Fitnessi juhendajaga – Liza Gardeniga! Ta mitte ainult ei aita teil saavutada uusi kõrgusi, vaid parandab ka teie üldist tervist ja rühti!

 

Liza on tegelenud Pole Fitnessiga üle 15 aasta ja õpetanud teisi üle 5 aasta. Lahe on see, et ta on osalenud ka esinemistel ja võistlustel. Tema saavutused inspireerivad meie õpilasi kõrgele sihile. Liza omab väärtuslikke teadmisi postimaailmast ja ta jagab neid alati hea meelega! 

 

Liza on ka professionaalne massaažiterapeut. Temaga koos õpite põnevaid trikke postil ning samal ajal saate nooremaks ja energilisemaks.

Liza Plum

High Heels│Stretching│Strip

Liza on professionaalne koreograaf – oma ala tõeline meister! Tema õpetamismeetod võimaldab õpilastel mitte ainult omandada tehnilisi oskusi, vaid ka tunda oma unikaalsus tantsupõrandal.

 

Kombineerides erialase hariduse, tantsukogemuse ja sensuaalsuse, loob Liza õhkkonna, milles igaüks saab oma potentsiaali täielikult realiseerida. 

 

Kui otsite rohkemat kui lihtsalt tantsutreenerit, vaid mentorit, kes aitaks teil avastada oma karisma ja enesekindlust – palju õnne, teie otsing on lõppenud!

Kristin

Pole Art

Tutvuge Kristiniga, meie Pole Art juhendajaga.
 

Kristin ei ole mitte ainult suurepärane tantsija, vaid ka andekas laulja, kes sai kuulsaks oma osalemisega Eesti Laulul.

 

Kristin tutvustab teile postitantsu maailma, kus ei kasutata kontsakingi vaid tantsitakse paljujalu. Pole Art illustreetib naiselikke, sujuvaid ja tihti ka ekspresiivseid tantsuliigutusi postiga. Antud stiil erineb traditsioonilisest postitantsust, hõlmates endas loomingulisi ja kunstilisi liigutusi, mis rõhutavad tantsija tugevust, paindlikkust ja graatsilisust.

Arina 

Pole Exotic│Strip│Stretching

Pole Exoticu ja Stretchingu juhendaja. Eluaegse tantsija Arina teekond sai alguse 3-aastaselt, uurides žanre alates ballisaalist ja iluuisutamisest kuni võimlemise ja estraaditantsuni.

 

Nii mitmekülgse kogemusega toob ta igasse trenni ainulaadse segu graatsilisusest, rütmist ja entusiasmist.

Lera

Pole Exotic│Stretching

Pole Exoticu and Stretchingu juhendaja - andekas ja inspireeriv Lera Teino! Lera on professionaalse iluvõimlemisega tegelenud lapsepõlvest saati ja juhendanud teisi juba üle 3 aasta. ​

 

Täielik nauding treeningust ja uued tantsuoskused on garanteeritud!

Betty

Fitness│Yoga

Tutvuge Bettyga, meie Lätist pärit fitnessieksperdi ja toitumisnõustajaga. Betty tegeleb tantsu, fitnessi ja joogaga ning ta on väga õnnelik, et saab olla osa meie stuudiost, kus ta saab teha seda, mida ta armastab, ja samal ajal aidata teisi.

 

Betty on oma alla tõeline ajsatundja, kellega koos trenni tegemine muutub lõbusaks ja lihtsaks. Liitu Bettyga meie stuudios energilisteks ja nauditavaks treeninguteks!

Siret

Pole Fitness│Pole Exotic

Tutvuge Siretiga, meie Pole Fitness ja Pole Exotic juhendajaga.
 

Siret töötab füsioterapeudina ning on spetsialiseerunud inimkeha mõistmisele. Muuhulgas annab ta loenguid kehahoiakust ja selle tähtsusest, õpetades, kuidas liikumisega saab parandada oma tervist.

 

Tema tõeline kirg on aga postitants, kus ta leiab rõõmu ja rahulolu. Liitu Siretiga dünaamilistel postitantsu treeningtundidel, kus tema positiivsus ja armastus tantsu vastu ei jäta kedagi ükskõikseks.

Alisia

Tegevjuht & kaasasutaja

Alisia on loonud kaubamärgi DEESSE 2021. aasta alguses ja sellest hetkest alates on ta igapäevaselt teinud tööd selle maine loomise ja brändi kasvatamise nimel.

 

Selle tulemusena kujunes Deesse usaldusväärseks ja kliendile orienteeritud brändiks ning seda armastavad paljud inimesed nii Eestis kui ka naaberriikides. Kõik sai alguse tantsurõivaste ja -jalatsite poest, kuid tänu tugevale meeskonnale suutis Alisia sellest kaugemale minna.

yoga
team
stretching
yoga
bottom of page